Oxygenoterapia

OXY SPA ( OXYGENOTERAPIA )

Vysoko účinná metóda na omladenie pleti, odstránenie vrások a zlepšenie pevnosti a pružnosti pleti. Klinické štúdie dokazujú, že kyslík dodaný pleti zvonka výrazne zlepšuje elasticitu pokožky, tvorbu kolagénu, hojenie, hydratáciu a vypnutie kontúr.

Pomocou tlakovej pištole a kyslíka sa séra zmiešané s vodou dostávajú až do bazálnej vrstvy pokožky. Ošetrenie je nebolestivé. Deje sa to formou jemnučkej hmly. Výsledky sú pociťované už po prvej aplikácii. Vysoká koncentrácia (95%) molekulárneho kyslíka v kombinácií s kozmetickým prípravkom pleť vitalizuje, vyživuje a regeneruje. Dodáva pleti vlhkosť, vláčnosť a ukľudní unavenú pleť.

Aplikácia kyslíka a séra pôsobí proti strate pružnosti, zvyšuje odolnosť pleti, skvalitňuje mikrocirkuláciu, čo vedie k celkovému zlepšenie stavu pleti – korekcia drobných vrások a pigmentových škvŕn, dochádza k zjednoteniu farebného tónu pleti, zmierneniu ekzematických prejavov. Po ošetrení miznú stopy po únave a strese.

Ošetrenie je vhodné pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie. Veľmi výrazné účinky sú vidieť v prípade veľmi zvädnutej a unavenej pleti, pri akné aj silno zanesenej pleti a predovšetkým u fajčiarskej pleti. Kyslíková terapia sa začleňuje do kozmetického ošetrenia, ale možno ju vykonávať aj samostatne. Substancia sa aplikuje vo vzdialenosti asi tri centimetre od pleti krúživými pohybmi pištole. Pre väčší a dlhodobejší efekt, môžete absolvovať intenzívnu kúru: 6 až 10 ošetrení s odstupom štyroch až siedmych dní a potom 1 ošetrenie za dva týždne. Frekvencia závisí od riešenej problematiky.

 

Účinky kyslíkovej terapie :

Okysličenie pleti

Výrazná redukcia jemných vrások

Obnovenie pružnosti a pevnosti pokožky

Redukcia pigmentových a stareckých škvŕn

Očista a regenerácia pleti

Stiahnutie pórov,

Vypínací efekt

Omladenie pleti

Podpora tvorby kolagénu a elastínu

Zlepšenie hydratácie pokožky

Regenerácia bunkovej štruktúry

Úprava problematickej pleti – akné, ekzémy, suchá koža