Vital injector

NOVINKA v omladzovaní a hydratácii pleti!
VitalInjector je prístroj, pomocou ktorého sa aplikuje výplňový implantát – kyselina hyalurónová na desatinu milimetra a mikrolitra presne. Ošetrenie je z dlhodobého hľadiska jednoduchšie, rýchlejšie a efektívnejšie, takmer bezbolestné.
Hlavnou výhodou VitalInjectorSystem je vákuum, kontrolovaná hĺbka aplikácie a precízny mikroobjem dávky rozdelený do 5 ihličiek.

Pre koho je VitalInjector určený
VitalInjector je vhodný pre každú dehydratovanú pokožku v každom veku. Zákrok je nenáročný a pokožka je po ňom mierne začervenaná. Na druhy deň s použitím make-upu nie je vidieť žiadne známky zásahu do pokožky.
Kedy ošetrenie podstúpiť
Ošetrenie RestylaneVital je možné podstúpiť počas celého roka. Odporúčame ošetrenie absolvovať v jesennom,zimnom a jarnom období, kedy je pleť presušená, dehydratovaná a matná. RestylaneVital pleť dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo.
Ako zákrok prebieha.
Kúra pozostáva z troch sedení v rozmedzí jedného mesiaca medzi dvoma sedeniami. Podľa potreby a stavu pleti je možné podstúpiť 2 kúry za rok. Plet sa posudzuje veľmi individuálne.
Lokality vhodné na OŠETRENIE RESTYLANE VITAL: tvár, krk, dekolt, chrbty rúk

MUDr. Michaela Benková

 1. Prečo práve ošetrenieVitalInjectorom?

Pretože iba VitalInjectorom sa aplikuje výplňový implantát, čiže stabilizovanú kyselinu hyaloronovú na desatinu milimetra a mikrolitra presne, tým sa predíde komplikáciám s hrčkami, ktoré sa môžu pri manuálnej aplikácií prípravkov Restylen prihodiť. Ošetrenie VitalInjectorom je tak jednoduchšie, rýchlejšie a tým pre klienta aj pohodlnejšie.

Precízne ošetrenie – presná mikro dávka, plošná aplikácia, dlhodobé výsledky.

 1. V čom je RestylenVital iný ako klasická mezoterapia kyselinou hyaluronovou?

V mezoterapiách sa používa kys. hyaluronová  v nestabilizovanej forme (inak vhodná pre mladšie klientky a ľahké zhydratovanie pokožky) , ktorá vydrží v organizme cca 16 hodín. RestylenVital obsahuje stabilizovanú kys. hyaluronovú, ktorá vydrží viac ako 6 mesiacov. Ošetrenie s RestylenVital má oveľa dlhodobejší účinok.

 1. Pre koho je takéto ošetrenie vhodné?

Základom zdravej pokožky je hydratácia. A tej nie je nikdy dosť !!!!! J Všetci – dámy aj páni, staršie i mladšie ročníky potrebujú pokožku hydratovať.

 1. Mladšie ročníky?

Áno, pri ošetrení prípravkom RestylenVital hovoríme o aktívnej prevencií pred tvorbou vrások, strate elasticity a pružnosti pokožky.

 1. Kedy ošetrenie podstúpiť?

Ošetrenie RestylenVital je možné podstúpiť počas celého roka. Odporúčam ošetrenie podstúpiť vždy pri presušenej, dehydrovanej a matnej pleti. RestylenVital pleť dlhodobo hydratuje, rozjasňuje, eliminuje jemné vrásky, pokožka je pružná a výborne odráža svetlo.

 1. Kedy ošetrenie nepodstúpiť?

Pri tehotenstve, počas kojenia, počas aktívneho kožného ochorenia a podobne.

 1. Je ošetrenie bolestivé?

Bolesť sa minimalizuje použitím anestetického krému pred oštrením.

 1. Ako to vyzerá po ošetrení, aká dlhá je regenerácia a výpadok zo spoločenského života?

Po ošetrení je pokožka ošetrovanej oblasti začervenaná, avšak už druhý deň je možné použiť makeup

Cena ošetrenia:

 1. Ošetrenie RestylenVitallight 1ml 200€
 2. Ošetrenie Restylen SKINBOOSTER 1ml 250€
 3. Ošetrenie : Mezoterapia: anti–aging 2ml 100€  (jedno sedenie)

GEF Glow- zredukovanie pigmentácií 2ml 100€  (jedno sedenie)