Botox a výplňové materiály

Výplňové materiály Princess

Princes je rad výrobkov vytvorená pre rôzne typy ošetrenie pokožky, ktorá umožňuje dokonale modelovať tvár a omladiť takmer akúkoľvek časť tela. Princess je gélový implantát na báze kyseliny hyalurónovej, čo je látka telu vlastná, ktorá sa postupne bezo zvyšku do tela vstrebe. Účinok je dlhotrvajúci, ale nie permanentný.

Značka Princess reprezentuje výplňové materiály a prípravky pre mezoterapiu (ako už bolo povedané, na báze kyseliny hyalurónovej). Princess výplňové materiály sú určené pre vyplnenie všetkých typov vrások, na korekciu, zväčšenie objemu pier a iných špecifických oblastí. Sú známe svojou vysokou účinnosťou a bezpečnosťou.

Tieto výplňové materiály smú používať len preškolení lekári, vykonáva  MUDr. Katarína Lehutová

Prečo Princess?

S pribúdajúcim vekom a vplyvom ďalších faktorov (fajčenie, nadmerné slnenie), dochádza k prvym náznakom vrások a ku strácaniu objemu tváre. V pokožke dochádza k strate kolagénu a celkovej elasticity pokožky.

Princess napravuje prirodzenú stratu kyseliny hyalurónovej v dôsledku starnutia jemným a pravidelným dopĺňaním a dlhodobou hydratáciou pokožky. Týmto spôsobom výrazne zlepšuje napätie a elasticitu pokožky. MezoterapiaPrincess je obohatená aktívnou zložkou – glycerolom, ktorý Vašu pokožku hydratuje po dlhšiu dobu. Účinok je ihneď viditeľný a dlhotrvajúci.

MUDr. Katarína Brňáková

Čo pre Vás môžeme urobiť?

Vrásky sú okamžite vyhladené, objem je harmonicky obnovený, Vaša pleť je viditeľne žiarivejšia, mladšia a zdravšia.

Odstránenie jemných až hlbokých vrások

Zväčšenie a korektúra pier

Modelácie a korektúra tváre

Vyrovnanie tónu pleti a zlepšenie elasticity Vašej pokožky

Omladenie pokožky (od hlavy až k päte)

Ako prebieha ošetrenie?

Po diagnóze Vašej pleti vyberie lekár prípravok z radu Princess, ktorý sa hodí priamo na Vás podľa vášho špecifického želania. Princess Vám zaručuje veľmi jednoduchú a rýchlu aplikáciu. Stačí 30 minút a budete vyzerať krajšie. Aplikácia nevyžaduje dobu na zotavenie, ihneď sa môžete vrátiť k svojmu bežnému spôsobu života.

Je ošetrenie bolestivé?

Aplikácia je prakticky bezbolestná, pretože sa používa anestetikum.

Kedy sa dostaví účinok?

Účinok sa dostaví okamžite. Nečakáte ani dni alebo týždne.

Je Princess bezpečný?

Princess je úplne bezpečný gélový implantát. Dokazujú to klinické a laboratórne testy. Kyselina hyalurónová obsiahnutá v produktoch Princess je neživočíšneho pôvodu, preto nie je nutné podstúpiť alergické testy pred ošetrením.

PRED APLIKÁCIOU NEODPORÚČAME UŽÍVAŤ

lieky proti bolesti, lieky proti zrážanlivosti krvi, aspirín

PO APLIKÁCII ODPORÚČAME

vyhýbať sa extrémnym teplotám počas siedmich dní (vysoký chlad, UV a slnečné žiarenie)

Po aplikácii nie je potrebná žiadna liečba.

Efekt po aplikácii sa dostaví ihneď (tesne po zákroku sa môže objaviť mierny opuch, ktorý za 1-2 dni mizne) a pretrváva 8 až 12 mesiacov (spravidla 10 mesiacov). Po tej je možné aplikáciu opakovať.

Princess® VOLUME

Zdravotnícky prostriedok.

Účinná korekcia hlbokých vrások a obnovenie objemu pokožky.

Princess® VOLUME je gélový implantát na báze kyseliny hyaluronovej určený na korekciu hlbokých vrások a obnoveniu objemu kože.

Aplikácia sa vykonáva injekčne do podpovrchovej až hlbokej vrstvy dermis. (1 ampulka zvládne hlboké nasolabiální vrásky + menej hlboké vrásky pri koreni nosa).

2,3% kyselina hyalurónová, Účinok: 10-12 mesiacov.

Princess® RICH

Zdravotnícky prostriedok.

Účinná hydratácia a rejuvenace pokožky, jemné vrásky.

Aplikácia sa vykonáva injekčne do podpovrchovej až hlbokej vrstvy dermis. (3 sedenie v intervale troch týždňov, jedna ampulka pokryje oba vačky pod očami alebo 2 ampulky na dekolt …)

1,8% kyselina hyalurónová / Glycerol, hydratuje a vyživuje pokožku pôsobí na jemné vrásky.

Princess® FILLER

Zdravotnícky prostriedok.

Účinná korekcia stredných až hlbokých vrások a obnovenie objemu pokožky.

Aplikácia sa vykonáva injekčne do podpovrchovej až hlbokej vrstvy dermis. (1 ampulka zvládne menej hlboké nasolabiální vrásky + menej hlboké vrásky pri koreni nosa alebo vrásky na čele).

2,3% kyselina hyaluronová, Dĺžka účinku: 8-12 mesiacov.

Aké sú výhody zloženia Princess® VOLUME, FILLER a RICH?

Jej základom je vysoko čistá kyselina hyaluronová, ktorá neobsahuje žiadne živočíšne prímesi. Kyselina hyaluronová je látka, ktorá je prirodzenou súčasťou ľudského organizmu, preto ju telo prirodzenou cestou tiež odbúrava. Vďaka tomu je u použitie preparátu vysoko bezpečné.

Gél je vďaka technológii SMART homogénna. Neobsahuje partikúl, čo má priaznivý vplyv na prirodzený tvar výplne a predovšetkým jednoduchú aplikáciu.

Prípravky Princess smie aplikovať iba lekár preškolený pre aplikáciu gélových implantátov.

Táto značka je vyrábaná v Rakúsku spoločnosťou Croma, ktorá má bohaté skúsenosti so spracovaním kyseliny hyalurónovej. Samotný názov “Princess” vznikol podľa mena zakladateľa spoločnosti Croma- pána Printze.

Vykonáva MUDr. Katarína Lehutová.